Get Adobe Flash player

Krzysztof Domin na Mistrzostwach Świata

WWCC2013.jpg - 48.21 KB

WWCC2013.jpg - 48.21 KB

Już od 13 marca, aż do końca zawodów na Mistrzostwach Świata Kobiet w Curlingu w Rydze będzie obecny Krzysztof "Łapa" Domin - czołowy zawodnik Sopot Curling Club Wa ku'ta. W związku z ropoczętym procesem uzyskaniem licencji menedżera sportu - World Curling Federation umożliwia Krzyśkowi, który uczestniczył już między innymi w specjalistycznych kursach WCF-u w Pradze, odbycie praktyk niezbędnych do ukończeniem edukacji w tym kierunku i odebrania dyplomu Licencjonowanego Menadżera Sportu.

Będzie on działał tam jako asystent komitetu organizacyjnego mistrzostw oraz Dyrektora Organizacyjnego WCF-u Keith'a Wendorf'a. Zapozna się z organizacją imprezy z jak najszerszej perspektywy. Będzie współdziałał z działami odpowiedzialnymi za wspołpracę z mediami, partenrami i sponsorami, a także z pionami: sportowym i administracyjnym. 
Dodatkowo będzie miał okazję obejrzeć curling na najwyższym światowym poziomie na żywo. 
Liczymy, iż zdobyte doświadczenie uda się w przyszłości bezpośrednio przełożyć na organizację światowej bądź europejskiej imprezy curlingowej na terenie Sopotu oraz utrwalania silnej pozycji sopockiego curlingu w Polsce.