Get Adobe Flash player

Sezon 2014/2015 rozpoczynamy turniejem w Toruniu

MentorCup.jpg - 4.63 KB Tradycyjnie Mentor Toruń Cup 2014 rozpoczyna kolejny sezon w polskim curlingu. Ostatni weekend szkolnych wakacji (29-31 sierpnia) to co roczny termin toruńskiego turneju organozowanego przez MKS Axel Toruń. W turnieju wystąpią dwie nasze drużyny aktualni Mistrzowie Polski - Sopot Curling Team (Borys Jasiecki-skip, Krzysztof Domin, Bartosz Łobaza, Marcin Ciemiński, Maciej Kołodziej)oraz TriCity (Bartosz Sitkiewicz-skip, Jakub Sollich, Monika Pietruszka-Talleux, Błażej Jenek).

W pierwszej partii w wyniku losowania nasze drużyny trafiły odpowiednia miejscowy team Coctail (Katarzyna Selwant) oraz zespół Krakowskiego Klubu Curlingowego Mistral (Michał Chudziński).

Warto przypomnieć, iż trzy ostatnie edycje toruńskiego turnieju wygrywał zespół Sopot Curling Team .