Get Adobe Flash player

VI edycja Mentor Curling Cup - Trzecia z rzędu wygrana Sopotu

MentorCup.jpg - 4.63 KBDrużyna Sopot Curling Club Wa ku'ta w składzie: Borys Jasiecki, Krzysztof Domin, Bartosz Łobaza i Maciej Kołodziej zwyciężyła w szóstej edycji międzynarodowego turnieju curlingowego Mentor Toruń Cup 2013 (30/08-01/09). Tojuż trzecie zwycięstwo z rzędu tej drużyny!!! Sopot ma monopol na wygrywanie w Toruniu!!! Sopocianie, dzięki finałowym zwycięstwu nad MKS Axel Toruń (skip Bartosz Dzikowski) 6:4, obronili tytuł wywalczony przed rokiem. Trzecie miejsce zajęła węgierska drużyna Mixed Greens Budapest (Balazs Foti), a tuż za podium uplasowali się mistrzowie Polski mężczyzn z ŚKC Katowice „Marlex" (Tomasz Zioło).

Turniej Mentor Toruń Cup otworzył sezon 2013/14 w Polsce. Kolejnymi imprezami będą mistrzostwa Polski AZS oraz turniej Mazury Curling Cup. Obie imprezy odbędą się w Giżycku odpowiednio w dniach 7-8 września oraz 14-15 września.

Do obejrzenia transmisja z meczu finałowego.