Get Adobe Flash player

IV Mistrzostwa Miasta Łodzi. II miejsce dla Sopotu!

W ubiegły wekeend Na lodowisku Bombonierka - 24-25 Kwietnia - zostały rozegrane, juz po Raz IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi . Na jeden z nielicznych cyklicznych turniejów curlingowych W Polsce. W zawodach wystartowały Dwie Sopot Curling Club Wa Drużyń ku'ta. Wicemistrzami Miasta Łodzi została Sopocka Drużyna Blues Brothers!

Druga nasza Drużyna zajęła Skazani Na Bluesa 9 Miejsce. W zawodach wystartowało 24 Zespołów.
W finale Blues Brothers (składzie w: Borys Jasiecki, Krzysztof Domin, Bartosz Sitkiewicz oraz Jakub Sollich, Paweł Strzelczyk) musieli uznać wyższość miejscowej Drużyny AZS Łódź "Zamieć" (finalistki MP wzmocnione wielokrotną Mistrzynią Polski Kasia Wicik) 10:3.

Skazani Na Blusa (Kamil Bułakowski, Wojciech Gubański, Krzysztof Moczyński, Marcin Loryński) W swoim ostatnim meczu, W derbach Trójmiasta, pokonali Gdański Klub Curlingowy I (skip Henryk Skowroński) 9:6.

Dodatkowo, wybrany przez curlingowy portal www.kamyczek.plCiachem turnieju został sopocki zawodnik Marcin Loryński.